Pirmas sužinok apie naujienas!

Jums trūksta tik tvoros

UAB „Tvorų meistras“ - jauna, energinga ir šiuolaikiška kompanija, susikūrusi 2007-ųjų metų pradžioje. Šiandieninėje rinkoje esame viena iš nedaugelio kompanijjų, kuri specializuojasi tvorų srityje. UAB “Tvorų meistras” produkcija ir paslaugos yra skirti ne tik įvairią veiklą vykdančioms bendrovėms bet ir privatiems vartotojams. Ieškodami patikimos tvoros ar lengvai valdomų bei kokybiškų kiemo vartų, užsakovai kreipiasi į mūsų specialistus, kurie visada pasirengę įgyvendinti įprastus bei nestandartinius užsakymus, atitinkančius norimus lūkesčius. Sukaupta patirtis leidžia klientui pasiūlyti geriausius sprendimus ir jų įgyvendinimo būdus. Vadovaudamiesi profesiniu tobulėjimu, tikėdami savo išskirtinumu bei perspektyvių sumanymų vedami, siekiame geriausio rezultato. Aukščiausia kokybė, ilgaamžiškumas, patikimas, patrauklus ir pageidavimus atitinkantis rezultatas, kainos suderinamumas – tokie pagrindiniai reikalavimai, kurių siekiame montuodami ir parduodami tvoras ir vartus.

Mūsų bendrovė - vienintelė iš nedaugelio siūlo plačią tvorų ir paslaugų įvairovę. Apsilankę mūsų bendrovės ekspozicijų aikštelėje Medžio centre, įsitikinsite medinių, metalinių, tinklinių tvorų ir vartų kokybe, mūsų įmonės atstovas jus maloniai konsultuos bei padės priimti jums parankiausią ir geriausią sprendimq.

Ateities vizija siejame su tvoros rūšių plėtra ir operatyvaus serviso suteikimo. Planuojame naujai pasiūlyti plastikines ir kalviškas tvoras.

Pagarbiai, Direktorius Rytis Koviera